Wedding Story

Kylie Jenner konfirmon martesën sekrete me Travis Scott

buy diflucan ireland Shpesh Kylie Jenner ka nxitur thashethemet se ajo dhe Travis Scott janë martuar në fshehtësi. Por duket se milionerja më e vogël në botë ka konfirmuar lajmet. Mbrëmjen e së martës 21-vjeçarja publikoi një set të ri fotografik në rrjetet sociale. Në imazhin e fundit shkruajti në spanjisht: “Extraño a mi esposo”, që përkthehet në “Më mungon bashkëshorti im”, sipas Lapsi.al. Shkrimi i Kylie nxiti fansat të besonin se konfirmoi martesën me Scott, babain e vajzës së saj të vetme Stormi.

buy genuine Misoprostol in the u.s.