FOTOSTORY

Këto janë të pasmet që ndiqen nga 12 milionë persona

Website Amanda Lee është një modele Instagrami që ka plot 12 milionë ndjekës vetëm falë të pasmeve të saj. 33-vjeçarja poston në rrjetin social foto dhe video nga stërvitja e saj për muskujt e fundshpinës, shkruan Tch. Amanda tregon se fotot e të pasmeve të famshme ia bën nëna e saj. Fotoja e saj më e pëlqyer ka më shumë se 600 000 pëlqime.

read this article