Stil

Jeton si në televonelë, Edona Llalloshi hap dyert e shtëpisë luksoze

cheap Lyrica australia Këngëtarja nga Kosova, Edona Llalloshi mbetet ndër më të dashurat për publikun shqiptar dhe po ashtu edhe këngët e saj që janë kthyer në hite.

http://tiffanycano.com/product-category/health-wellness-package/ EDONA1-341x400

Edona ka një jetë në skenë dhe karrierën e filloi me festivale për të publikuar më pas këngë që dëgjohen edhe sot e kësaj dite.

EDONA3-320x400

Edona bashkë me te shoqin dhe fëmijët jetojnë në periferi të Prishtinës, në një shtëpi shumë luksoze, shkruan Faxweb.

EDONA2-324x400

Pak nga ambientet e shtëpisë, këngëtarja i ka zbuluar vetë me postimet në Instagram ku shfaqet duke pozuar me një fustan shumë elegant.