Showbiz

Jennifer Aniston kujton ndarjen nga Brad Pitt: U zhduk pasi takoi Angeline Jolie

cost of hydrochlorothiazide 25mg Aktorja e famshme, Jennifer Aniston, ka folur rreth fjalëve që i ka thënë koleges së saj, Angelina Jolie, para se kjo e fundit të lidhej me Brad Pitt.

price of aygestin 5mg

indulekha market price Gjatë një interviste për “Vanity Fair”, Jennifer ka kujtuar një nga momentet më të vështira të jetës së saj.

tadacip paypal

starlix canada Dy aktoret e famshme janë takuar në një park makinash, para se filmi “Mr and Mrs Smith” të fillonte xhirimet në vitin 2004. Në atë kohë, Jennifer po xhironte seritë e fundit të “Friends”.

xeloda where to buy

clozaril canada Brad-2

calcium carbonate tablet prescription

effexor xr cost Sipas Aniston, gjatë asaj periudhe kishte mjaft tension në martesën e saj me Brad, pasi atij nuk i pëlqente që ajo kishte rënë dakord për të xhiruar një seri të fundit të komedisë.

buy dutagen

femcare share price Madje aktori i njohur mungoi edhe kur “Friends” përfundoi xhirimet dhe u organizua një festë mes kolegësh nga seti.

benzac in uk

betapace cost Jennifer mendonte se ai ishte i zënë me xhirimet e filmit në atë kohë, por më pas kuptoi se po e humbte bashkëshortin përgjithmonë.

aygestin cost

elimite cream prescription price Ndërkohë gjatë intervistës, Aniston kujtoi herën e fundit që takoi Angelina-n në parkimin e makinave ku xhirohej “Friends” dhe fjalët që i tha asaj.

cialis india price Brad-3

duricef 500 mg cost “U prezantova me të. I thashë që Brad ishte shumë i emocionuar që do punonte me të. Shpresoj të kaloni një kohë të mirë së bashku”, shprehet Jennifer.

aldara cream mercury drug price Më pas 50-vjeçarja pranoi se Pitt vazhdoi të ndryshonte shumë emocionalisht në martesën e tyre. Aniston kujtoi se jo shumë kohë pasi takoi Jolie-n, “ai ishte zhdukur”.

pirfenex price Kujtojmë se martesa e Aniston me Pitt përfundoi pas 4-vitesh e gjysmë që ishin bashkë, në vitin 2005.

diflucan quanto costa Brad dhe Angelina filluan të takoheshin me njëri-tjetrin menjëherë pas thashethemeve se lidhja e tyre nisi gjatë xhirimeve të filmit. Ndërkohë Pitt e Jolie kanë gjashtë fëmijë bashkë./Panorama Plus