Showbiz

“Iku fshehurazi”, Delinda Disha i kthehet keq Salsanos: Është barrë e rëndë të…

Delinda-1

dapsone gel price Aktorja e njohur e humorit Delinda Disha ka reaguar pas deklaratave të Salsano Rrapit se ajo ishte larguar nga programi ‘fshehurazi’.

try this website

https://tntdesignpros.com/18148-indomethacin-uk.html Përmes një statusi në Instastory, Delinda sqaron se i ka mbaruar kontrata dhe nuk ka dashur ta rinovojë.

where to buy synthroid in the uk

http://everydayreviews.ca/44902-restasis-eye-drops-price.html Delinda-2

quote advair diskus cost Ajo ka ironizuar Salsanon, duke thënë se është barrë e rëndë të bësh zëdhënësin e ‘Top-it’.

repair lithium metal price “‘I dashur Salsano’ për jetën tënde e paske problem të proncohesh, ndërsa për timen ose artistëve të tjerë e paske shumë të lehtë të thuash iku fshehurazi. Unë iki dhe vij sa herë ta shoh të arsyeshme. Më kishte mbaruar kontrata dhe nuk doja ta rinovoja më. Por është barrë e rëndë të bësh zëdhënësin e ‘Top-it’. Për sqarim’, shkruan Disha.