Shkurt

Horoskopi i datës 14 gusht 2019 nga Susan Miller

recommended you read Dashi
Pas një periudhe jo shumë të mire për jetën tuaj në çift, marrëdhënia me partnerin/en do fillojë të përmirësohet. Do kaloni më shumë kohë së bashku dhe do flisni më lirshëm për gjithçka. Beqarëve do iu duhet të bëjnë zgjedhje thelbësore të cilat do ua ndryshojnë tërësisht jetën. Në planin financiar mos shpenzoni shumë.

purchase peptides clomid Demi
Jeta juaj ne çift nuk do jetë aspak e qetë gjatë kësaj dite. Do keni herë pas here mosmarrëveshje me partnerin/en, por në mbrëmje pasioni do rindizet fuqishëm. Beqarët do e ndiejnë edhe sot peshën e madhe të vetmisë. Edhe pse do jenë në kërkim, nuk do e gjejnë personin ideal. Në planin financiar mund të kryeni disa transaksione sepse situata do jetë e mirë.

Binjakët
Ditë shumë e tensionuar kjo e sotmja për të dashuruarit. Nuk do bini dakord me ato që do ju thotë partneri/ja dhe do kërkoni me çdo kusht të dalë e juaja. Mos u tregoni irrealistë. Beqarët nuk duhet të bëjnë sakrifica përtej arsyes vetëm për të gjetur personin ideal. Financat do jenë të mira, por duhet të vazhdoni ta ruani këtë ekuilibër sa më shumë.

Gaforrja
Nëse kohët e fundit keni menduar vetëm të argëtoheni sa më shumë me partnerin/en, tashmë ka ardhur koha t’i merrni gjërat seriozisht dhe të mendoni pak më tepër mbi të ardhmen. Beqarët do vazhdojnë të jenë në kërkim, por përsëri pa shumë fat. Mërkuri do t’ju mbështesë në planin financiar.

Luani
Në jetën në çift nuk pritet të ketë asnjë problem gjatë kësaj dite. Partneri/ja do i kuptojë prioritetet që keni dhe do t’jua plotësojë disa dëshira. Përsa iu përket beqarëve, ata nuk do jenë shumë të privilegjuar, megjithatë sharmin që kanë duhet ta vënë në veprim. Financat do jenë goxha të qëndrueshme.

Virgjëresha
Do jeni shumë sensualë gjatë kësaj dite në lidhjen që keni krijuar dhe do kaloni momente të paharruara në krahët e partnerit/es tuaj. Beqarët nuk duhet të ëndërrojnë më shumë sesa duhet, sepse do zhgënjehen nga realiteti. Qëndroni sa më shumë me këmbë në tokë. Në planin financiar do keni fat dhe do kryeni të gjitha shpenzimet.

Peshorja
Do jeni gati të bëni edhe çmenduri apo sakrifica gjatë kësaj dite me partnerin/en tuaj vetëm që lidhja mes jush të forcohet më tepër. Edhe ai do jetë gati t’jua plotësojë dëshirat. Beqarët do vazhdojnë të ëndërrojnë për dashurinë ideale, pasi as sot nuk do e gjejnë atë. Financat do jenë të mira, por nuk duhet të shpenzoni pa pushim.

Akrepi
Lidhja juaj në çift do ndikohet negativisht nga planetet sot. Do jeni të detyruar ta gënjeni shpesh partnerin/en në mënyrë që të mos krijoni debate me të, por edhe gënjeshtrat i kanë këmbët e shkurtra. Kujdes! Beqarëve nga ana tjetër do iu rrahë zemra shumë fort. Në planin financiar do gjendeni në një situatë delikate dhe aspak të favorshme.

Shigjetari
Dielli do shkëlqejë sot në jetën tuaj në çift dhe çdo gjë do shkojë më së miri mes jush dhe partnerit/es. Përfitoni për të diskutuar mbi të ardhmen apo për të treguar ndonjë sekret të mbajtur prej kohësh. Nëse jeni beqarë nuk do keni as sot fat të gjeni princin e kaltër. Bëni durim. Në planin financiar do kaloni disa vështirësi të vogla, por shumë shpejt situata do stabilizohet.

Bricjapi
Jeta juaj në çift do jetë si një det i qetë gjatë kësaj dite. Do kuptoheni më së miri me atë që keni në krah dhe nuk do krijoni asnjë konflikt. Beqarët duhet të përgatiten për një ditë plot emocione dhe të papritura. Neptuni do ju sjellë shumë fat në sektorin e financave. Situata do përmirësohet.

Ujori
Bashkëpunimi dhe komunikimi do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Nuk do i mbani asnjë sekret atij që keni në krah dhe kjo do e bëjë lidhjen tuaj më të thjeshtë. Beqarët do të neglizhojnë disa mundësi të mira për takime dhe ky do të jetë një gabim i rëndë. Në planin financiar duhet të vazhdoni të ruani maturinë.

Peshqit
Marsi do ju gjendet pranë gjatë gjithë kësaj dite dhe do ua bëjë jetën në çift akoma më të bukur sesa ka qenë. Shfrytëzojeni sa të mundni çdo minutë pranë partnerit/es. Beqarëve më në fund do iu buzëqeshë fati. Në planin financiar do bëni disa çmenduri që mund t’ua prishin ekuilibrin.