Stil

Gjithë ngjyrat e ylberit në tapetin e kuq, ja veshjet më të mira në ‘Grammy Awards 2019’

where can i purchase Clomiphene over the counter Mbrëmja e 10 shkurtit ishte ajo e ndarjes së çmimeve më të rëndësishme në muzikë. Emrat e VIP-ave që kaluan në tapetin e kuq, ishin nga më të ndryshmit si: Bebe Rexha, Cardi B, Dua Lipa, Miley Cyrus, Camila Cabello, Kylie Jenner, Katy Perry, Lady Gaga e shumë emra të tjerë të yjeve ndërkombëtarë. Veshjet e tyre ishin të gjitha të dizenjuara nga stilistë të huaj dhe tërhoqën vëmendjen e gjithë teleshikuesve. Artistët pjesëmarrës në ‘Grammy Awards’, kanë shkëlqyer jo vetëm me perfomancat e tyre, por dhe ‘look-un’ e zgjedhur për atë natë, sipas Who. Më poshtë ju sjellim disa prej veshjeve më të mira në ‘Grammy Awards 2019’duke filluar nga; Bebe Rexha, Dua Lipa, Camila Cabello, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Kylie Jenner, Cardi B, Katy Perrye Miley Cyrus.

can you buy augmentin over the counter in spain Bebe Rexha, Dua Lipa

Grammy-2

Camila Cabello, Jennifer Lopez

Grammy-3

Lady Gaga, Kylie Jenner

Grammy-4

Cardi B, Katy Perry

Grammy-5

Miley Cyrus

Grammy-6