FOTOSTORY

“Game of Thrones” një serial plot drama, dalin fotot e para

buy cheap robaxin Xhirimet e sezoni të tetë të serialit më të suksesshëm në botë ‘Games of Thrones’ janë drejt përfundimit dhe shumë shpejt do të nisë transmetimi. Fotot e para janë publikuar ditën e sotme dhe fansat janë përgatitur për të parë shumë drama edhe këtë sezon. Ky serial ka pasur një sukses të paimagjinueshëm edhe pas shumë vitesh transmetim. Fansat e ‘Games of Thrones’ janë në pritje të këtij sezoni dhe nuk lodhen duke ndjekur të rejat që publikohen nga producentët. Aktorët protagonistë janë të njëjtën, por ka ndryshime në pjesën tjetër të stafit./Who

http://loshightops.com/wp-json/oembed/1.0/\"http:\/\/loshightops.com\/686-2\/\"