Showbiz

“Flinim në dyshekë ajri pa asnjë të hollë në llogari”, grimieri Ariel kujton kohët e vështira në datëlindjen e Anxhelinës

Ariel

buy me a rose lyrics http://go2uvm.org/63655-modalert-uk.html Anxhelina Hadërgjonja festoi datëlindjen ditën e djeshme dhe urimet për të kanë qenë të shumta. Por, ai që spikati më shumë, me fjalë të zgjedhura e histori që nuk i kishim dëgjuar më parë ishte grimieri, Ariel.

Njëkohësisht mik i ngushtë me Anxhelinën Ariel ka sjellë në kujtesë momentet më të rëndësishme të miqësisë 6-vjeçare, që duket se ka kaluar mes historish tipike të filmave në Hollywood. “U shpërngulëm në Los Anxhelos pa patur asnjë të hollë në llogari, duke u përpjekur të kuptonim se si do t’ia dilnim aty”, ka shkruar grimieri.

Ai gjithashtu ka kujtuar se si në një periudhë kohe kaq të vështirë, flinin në tokë në një studio të vogël, me dyshekë me ajër që shfryheshin teksa flinin. “Edhe atëhere ishim kaq të lumtur”, ka theksuar Ariel. Anxhelina është prekur nga dedikimi i mikut të ngushtë, duke komentuar: “Nuk dështon kurrë kur vjen puna të më bësh të qaj sa herë kam datëlindjen”.

Urimi i plotë i Arielit vijon si mëposhtë:

https://www.instagram.com/p/B5lAjvdgaZ_/?utm_source=ig_embed