FOTOSTORY

E mbuluar me trëndafila si në përralla, Emina Çunmulaj publikon prapaskenat e fotos nga shtrati

http://yah-underworld.com/57351-modalert-buy-eu.html Emina Çunmulaj është një nga personazhet më aktivë në rrjete sociale, që nuk ngurron të publikojë shpesh momente të ndryshme edhe nga jeta e saj private. Ndryshe nga pjesa tjetër e të famshmëve, Emina ka zgjedhur që të mos tregohet e rezervuar për sa i përket vetes dhe familjes së saj.

http://memricaprompt.com/30884-nizoral-crema-quanto-costa.html Emina-2

Gati çdo ditë ajo publikon foto dhe video të vajzave të saj, për të treguar se jeta si nënë e dy vogëlusheve nuk është dhe aq e thjeshtë. Së fundmi Emina ka postuar në ‘Instagram’ një foto në të cilën shihet shtrirë në shtrat e rrethuar nga disa trëndafila, por prapaskenat pas fotos janë akoma më të bukura.

Emina-3

Ajo ka postuar një tjetër foto ku shihet se menjëherë pas saj janë hedhur edhe vajzat në krevat, të cilat i kanë përdorur trëndafilat për të luajtur. Me këtë rast ajo ka treguar sërish se pas ‘Instagram-it’ ka shumë filtra, që në të vërtetë fshehin jetën dhe imazhin e vërtetë, shkruan Who.

Të tilla foto si të Eminës vetëm një nënë mund t’i kuptojë, që e di sa e vështirë është të bësh diçka kur fëmijët janë rreth e rrotull. Kujtojmë se ish-modelja shqiptare është e martuar me Sam Nazarian dhe dy vajzat e saj kanë ardhur në jetë pak vite pas njëra-tjetrës.