FOTOSTORY

E lagur dhe me veshje transparente, Luana Vjollca fotografohet në ujë

buy modafinil ireland Pas pushimeve luksoze në Monte Carlo ku tërhoqi vëmendjen edhe të revistave të huaja, Luana është rikthyer për të nisur punën mbi projektet e reja. Këngëtarja ka realizuar edhe një set të ri fotografik, por ndryshe nga i pari ku shfaqej mes pyllit, këtë herë është kthyer në sirenë. Luana pozon në ujë, me veshje transparente dhe flokët gri, një pamje magjepsëse për të cilën këngëtarja është komplimentuar shumë, shkruan FaxNews. “Shpirti i një sirene”, është përshkrimi me të cilin Luana i ka shoqëruar fotot.

purchase generic cytotec online