FOTOSTORY

E ka fshehur për vite? Shikoni tatuazhin gjigand që ka Jonida Maliqi në shpinën e saj…

can i buy viagra for my boyfriend Jonida Maliqi është gjithmonë aktive në Instagram dhe ndan momente speciale ose të përditshme me ndjekësit.

webpage Jonida-2
Së fundmi këngëtarja ka treguar se është me pushime në një resort në Turqi.

Jonida-3

Foto që ajo ka vendosur të publikojë i ka nxjerr një detaj që nuk e kishim vënë re më parë,tatuazhin. Në shpinën e saj ishte vizatuar një tattoo shumë i madh të cilin arrijmë ta dallojmë me shumë vështirësi se çfarë përmban.