Stil

Dua Lipa dhe Anwar Hadid bëhen biond ( FOTO )

buy propecia usa Në fotot më të fundit të publikuara prej saj  këngëtarja Dua Lipa shfaqet bionde.

buy accutane online canada pharmacy Vetëm pak ditë më parë edhe i dashuri i saj, Anwar Hadid ka lyer flokët dhe është bërë biond.

Dua-2

Dua Lipa u pa të martën, duke shijuar një ditë jashtë me të dashurin e saj, Anwar Hadid dhe pamja e tyre ndryshe, binte shumë në sy