Showbiz

Cilat kolege ia lakmojnë burrin Nora Istrefit?

visit the website Kur Nora dhe Roberti nisen lidhjen e tyre, as njëri e as tjetri nuk ishin në këto forma fizike që gëzojnë tani. Ata, dikur nuk dukeshin kaq të formësuar sa ç’janë tani, shkruan “Kosovarja”.

Por, me kalimin e kohës të dy punuan fuqishëm që siluetat ti sjellin në një parametër tjetër.

Nora-2

Nora u dobësua e formësua aq sa të cilësohet si këngëtarja me trupin më të bukur, ndërkaq Roberti punoj aq shumë në palestër saqë tani cilësohet si mashkulli më muskulor i estrades.

Format e reja fizike, kanë bërë që dyshja të bien edhe më shumë në sy, të bëhen të komentuar, e madje edhe më shumë të lakmuar nga një numë i madh femrash e meshkujsh, shkruan “Kosovarja”.

Nora-3

Roberti, mbetet ndër të preferuarit e femrave, madje edhe disa këngëtare kur pyeten për mashkullin më “hot” në estradë, e thonë emrin e tij.

Pra, po ia lakmojnë burrin Nores. click this over here now /Kosovarja/