Stil

Çanta e Jennifer Lawrence rrëmben vëmendjen gjatë drekës me të dashurin

view it now Jennifer Lawrence është fotografuar së fundmi në New York gjatë një dreke me të dashurin e saj.

where can i buy finasteride cheap Jennifer-Lawrence-3

Gjatë kësaj daljeje publike, më shumë se gjithçka tjetër ra në sy pamja perfekte e aktores, e cila u shfaq e kombinuar bukur me një pallto, pantallona me kuadrate dhe taka. Ndërkohë që çanta e saj mori vëmendje të veçantë. Ajo është një nga ambasadoret kryesore të ‘Dior’ dhe nuk mund të mungonte një aksesor nga firma e njohur, sipas Who. Çanta që ajo mbante kap vlerën e 4000 dollarëve dhe është një nga prodhimet e fundit të markës së njohur.

Jennifer-Lawrence-2

Me këtë çantë, por në të tjera versione janë fotografuar edhe Kylie Jenner dhe Blake Lively.

Jennifer-Lawrence-4