Shkurt

Burri i Almeda Abazit ka ditëlindjen, festojnë në shoqërinë e një çifti tjetër

http://highonblog.com/Site/What_is_this.html Almeda-2

buy viagra in china Burri turk i Almeda Abazit, Tolgahan Tsayisman, feston sot ditëlindjen. Ka qenë aktorja shqiptare ajo e cila e dha këtë lajm përmes rrjetit social Instagram. Madje, ajo tregoi ku dhe me kë po e festojnë këtë datë të veçantë për bashkëshortin e saj, shruan Prive. Çifti është bashkë me një çift tjetër duke festuar në një restorant, që duket mjaft romantik dhe i përkryer për ditëlindje. Para aktorit turk shihet edhe një tortë me qiri.